NOWA FIRMA

Nie rejestruj Firmy sam – przyjdź do nas, zrobimy to wspólnie w naszej siedzibie dobierając dla Ciebie najkorzystniejsze warunki.

W ramach bezpłatnej konsultacji zapewnimy pomoc w założeniu i rejestracji firmy, zakładanie firmowego konta bankowego, pełną obsługę księgową oraz opiekę kadrową a także doradztwo w zakresie pozyskania w przyszłości środków w ramach leasingu czy kredytu.

ZMIEŃ BIURO

Przyjdź do nas jeśli Twoja firma już funkcjonuje, ale chcesz zmienić biuro rachunkowe zapraszamy, Kolejność zdarzeń będzie wyglądała następująco:

  1. W gratisie na pierwszym spotkaniu przeprowadzimy analizę dotychczasowej działalności .
  2. Jeżeli zdecydujesz się na podjęcie z nami współpracy i ustalimy za niezbędne przeprowadzenie analizy poprawności księgowania za równowartość jednomiesięcznego czynszu dokonamy weryfikacji.

W przypadku konieczności ponownego wprowadzenia dokumentów lub dokonania korekt  – wynagrodzenie wykonanie będzie ustalane indywidualnie

POLEĆ NAS ZNAJOMYM

Każdy nasz Klient , w wyniku czego zostanie podpisana Umowa  z Biurem –  niezależnie od wysokości kwoty naszego wynagrodzenia otrzyma wynagrodzenie w wysokości 500,00zł  za każdego poleconego Klienta

DLA KAŻDEGO

Każdy , nawet ten, kto nie miał z nami jeszcze nic wspólnego  , w wyniku czego zostanie podpisana Umowa  z Biurem –  niezależnie od wysokości kwoty naszego wynagrodzenia otrzyma wynagrodzenie w wysokości 500,00zł  za każdego poleconego Klienta.

Jak to zwykle bywa – promocje się nie łączą ☹