BIURO RACHUNKOWE MM Stworzone na miarę Klienta, bo:

  • jesteśmy profesjonalni i dobrze zorganizowani;
  • posiadamy wszechstronną wiedzę, ponieważ na bieżąco szkolimy się u najlepszych           (np. Instytut Podatkowy prof. Modzelewskiego czy Stowarzyszenie Księgowych w Polsce)
  • jesteśmy dobrze wyedukowani z zakresu zarówno ustawy o swobodzie prowadzenia działalności gospodarczej, rachunkowości, podatków oraz prawa pracy a także KSH, KC i GIODO w niezbędnym zakresie;
  • zapewniamy komfort współpracy – doradztwo w siedzibie, bądź w dowolnym Oddziale, kontakt osobisty bądź telefoniczny, dogodne godziny pracy 7 - 19, odbiór dokumentów, współpraca mailowa, powiadomienia i przypomnienia o ważnych terminach;
  • na życzenie Klienta świadczymy dodatkowe usługi np. doradztwo biznesowe, w tym również w zakresie podmiotów powiązanych, pośrednictwo kredytowe i leasingowe  oraz usługi sekretarskie.

BIEŻĄCE PROMOCJE

Promocja "NOWA FIRMA"

Nie rejestruj Firmy sam – przyjdź do nas, zrobimy to wspólnie dobierając dla Ciebie najkorzystniejsze warunki.

Oferta skierowana jest specjalnie dla nowo powstałych firm. 

Aby zmniejszyć Wasze koszty w początkowej fazie działalności, przez pierwszy miesiąc otrzymacie 50% rabatu na prowadzenie pełnej obsługi księgowej oraz pomoc w założeniu i rejestracji firmy, opiekę kadrową, oraz doradztwo w zakresie leasingu czy kredytu.


Promocja "ZMIEŃ BIURO"

Jeśli Twoja firma już funkcjonuje, ale chcesz zmienić biuro rachunkowe, udzielimy Ci 50 % rabatu na nasze usługi za pierwszy miesiąc.

Weryfikacja poprawności dokumentów oraz, o ile to konieczne dokonanie niezbędnych korekt (nie więcej niż 10 zapisów miesięcznie) – równowartość jednomiesięcznego czynszu. W przypadku konieczności ponownego wprowadzenia dokumentów lub dokonania korekt w ilości przekraczającej powyższe – wynagrodzenie ustalane indywidualnie.

Promocja dla naszych Klientów "POLEĆ NAS ZNAJOMYM"

Każdy  z Was, kto poleci nasze usługi księgowe i w wyniku tego zostanie podpisana Umowa  z Biurem, otrzyma wynagrodzenie w wysokości 500,00zł – niezależnie od wysokości kwoty podpisanej Umowy.

Promocja "DLA KAŻDEGO"

Każdy  z Was, nawet ten, kto nie miał z nami jeszcze nic wspólnego a  poleci nasze usługi księgowe i w wyniku tego zostanie podpisana Umowa  z Biurem, otrzyma wynagrodzenie w wysokości 500,00zł – niezależnie od wysokości kwoty podpisanej Umowy.

Promocje nie łączą się.